Першокласниця Шарлотта. Кейт Міддлтон і принц Вільям відвели дітей до школи. ФОТО

Об этом сообщает vestnikk.in.ua со ссылкой на СМИ.

Чотирирічна принцеса Шарлотта тепер теж вчиться в приватній початковій школі Thomas’s Battersea, де і її старший брат спадковий принц Джордж. У четвер, 5 вересня, її вперше відвели до школи принц Вільям і Кейт Міддлтон. Дівчинка йшла, міцно тримаючись за мамину руку, сором’язливо посміхаючись, і намагаючись сховатися у мами за спиною. Принц і принцеса були одягнені в синю шкільну форму, повідомляє Daily Mail.

Принцеса Шарлотта пішла в перший клас / Фото: Aaron Chown / Pool via REUTERS

Принц Вільям і Кейт Міддлтон привезли дітей на машині. Джерело видання стверджує, що принцеса "дуже задоволена", що тепер ходить разом з принцом Джорджем до школи, в якій він "дуже щасливий".

Шестирічний Джордж пішов до школи у вересні 2017 року і, кажуть, що він добре в ній освоївся, тому в той час, як Шарлотта переживала, він йшов до школи спокійно. Кейт пропустила перший день принца Джорджа в школі, бо погано почувалась через вагітність.

Принц Джордж йшов до школи впевнено / Фото: Aaron Chown / Pool via REUTERS

Школа, в якій навчаються діти, розташована в будівлі 1700 року. Діти вивчатимуть мистецтво, балет, драму, інформаційні технології, французький і займатимуться фізкультурою. Кейт Міддлтон і принц Вільям часті гості в школі, протягом двох років вони самі щоранку відводили принца Джорджа на заняття.

Принцеса Шарлотта трохи соромилася і норовила сховатися за маму / Фото: Aaron Chown / Pool via REUTERS

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

НВ styleДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1567677511-pershoklasnitsya-sharlotta-keyt-middlton-i-prints-vilyam-vidveli.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя