: "Залучити інвестиції, захистити промисловість та створити..."

в facebook:

Залучити інвестиції, захистити промисловість та створити нові виробництва і робочі місця! Об этом сообщает ua-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мільйони розумних, освічених, талановитих, добрих та щедрих українців несправедливо поставлені за межу бідності. Дослідження Інституту демографії та соцдослідже ... нь НАНУ показало, що 58 українців мають доходи менше фактичного прожиткового мінімуму. Ця масова бідність - не вина людей. Це результат бездарної, недолугої, провальної політики Президента та нинішньої влади!

Виправити ситуацію цілком реально. Але для цього потрібно діяти! Саме тому я і моя команда виборювали підвищення мінімальної зарплати з 1600 до 3200 гривень, коли у це майже ніхто не вірив! Саме тому ми сьогодні боремося за мінімалку у 5000 грн http//w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1pf351161384 та пропонуємо Антикризовий план розвитку економіки https//www.slideshare.net/galasyuk/ss-74324750 і радикальний Промисловий пакет реформ https//www.slideshare.net/galasyuk/ss-78551225 . Залучити інвестиції, захистити промисловість та створити нові виробництва і робочі місця! Щоб всі українці мали роботу і можливість заробити гроші, на які можна жити, а не виживати.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя